Využijte chybně neceněný tarif (4*) dopravce Oman Air a vydejte se na Zanzibar. Zpáteční letenky na ostrov koření (s odletem z překvapivě dobře dostupného Lucemburku), jsou po celý rok 2017 dostupné od 4 951 Kč! V případě zájmu neváhejte ani minutu, tarif bude (pravděpodobně) brzy opraven.

 • Cesty po celý rok 2017 za 5 900 Kč – 7 100 Kč, v prosinci od 4 951 Kč
 • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
 • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
 • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky
 • Jedná se o chybový tarif

  Jde o chybové tarify, se zakoupením přípojných letenek a jízdenek tedy počkejte až do konečného potvrzení rezervace, plaťte ihned platební kartou (také z důvodu případné snadnější reklamace).

  Cesta do Lucemburku

  Do Lucemburska jezdí každý den (z Prahy) žluté autobusy společnosti Regiojet. Ceny jednosměrných jízdenek (v akcích) startují na 1 000 Kč.

  Vízum po příletu: Tanzanské vstupní vízum obdržíte (za $50) po příletu na letišti.

  let Cena 4 951 Kč je konečná! zahrnuje veškeré poplatky a taxy, příruční zavazadlo, přepravu odbaveného zavazadla do 30 kg, jídlo a pití na palubě letadla. Let zpět lze ukončit (v případě že cestujete jen s příručním zavazadlem) v Miláně či Mnichově. Na výběr jsou jak krátké, tak i dlouhé mezipřistání v Maskatu, dlouhý stopover využijte k návštěvě města! Vízum obdržíte po příletu.