Nechcete-li do Paříže cestovat v zimním období (kdy easyJet nabízí také zajímavé ceny letenek) a dokážete-li vaše cesty plánovat se značným předstihem, můžete si v těchto dnech nakombinovat víkendový pobyt v Paříži za částku nepřesahující 3 000 Kč.

Letenka easyJetu, ze dvou letů, jenž vidíte níže na náhledech si vám dovolím doporučit ten dražší a to z důvodu vhodnějšího času příletu do Paříže, navíc i pozdější odlet do Prahy vám dovolí ve městě strávit více času. Naopak rozhodnete-li se pro levnější let, po příletu do Paříže, jenž je naplánován na 23:00h, se sice autobusem č. 143, (vyjíždějícím od terminálu F2, východ č. 3 z 1. patra) dostanete k metru, ale to má až do 5:00 hodin přestávku.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
pariz
Budete li cestovat ve dvou lidech a jen s palubním zavazadlem, výše zobrazené ceny jsou konečné za zpáteční let, více viz easyJet.

Ubytování, od soboty 23. března, do pondělí 25. března za 1 218 Kč na osobu si můžete v tuto chvíli zabookovat online na serveru Booking.com. Hotel si zarezervujte nejlépe ihned po rezervaci letenky, přičemž rezervaci můžete na Booking.com ještě pár dnů před odletem zdarma zrušit, naleznete-li vhodnější alternativunáhled

(pro zvětšení na náhled klikněte)
vikend-ubytovani-pariz