Na únor si nyní můžete zabookovat zpáteční letenku nízkonákladových aerolinií Wizz Air z Prahy do Benátek za 849 Kč, tato cena již zahrnuje poplatek za roční členství Wizz Discount Clubu (WDC), přičemž částka 849 Kč na osobu je podmíněna jen tím, že budete cestovat minimálně ve dvou lidech. Jaké výhody vám členství ve Wizz Discount Clubu přinese se dozvíte pod tímto odkazem.

Ovšem jste li již členy Wizz Discount Clubu, za zpáteční let zaplatíte pouze 474 Kč.

Pokud si k níže zobrazené letence zarezervujete ubytování pod tímto odkazem, prodloužený víkend v Benátkách (letenka + ubytování) od soboty do úterka vás přijde na 2 336 Kč za osobu (1 961 Kč pro současné členy WDC).

Není li pro vás překážkou ubytování v mobilním domě 10 km od Benátek, za let + ubytování zaplatíte jen 1 649 Kč na osobu (1 274 Kč pro současné členy WDC).

Letenka Praha - Benatky 848 Kc

Ceny letenek jsou konečné v případě, že budete cestovat ve dvou lidech a pouze s malým příručním zavazadlem (42x32x25 cm). Jak vidíte již při cestě ve dvou lidech se vám vyplatí vyplatí stát se členem (WDC) Ovšem jste li již členy Wizz Discount Clubu, za zpáteční let zaplatíte jen 474 Kč na osobu.

Informace o dopravním spojení, mezi letištěm a centrem města, naleznete pod tímto odkazem.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN