Na několik málo termínů jsou nyní v rezervačním systému Pelikán.cz dostupné letenky z Evropy na velikonoční ostrovy (Chile) od 17 790 Kč. Termíny: 26.I–6.II, 26.I–10.II, 26.I–13.II, 8.III–25.II, 12.III–25.III. a dos možná některé další.

Pro pobyt v Chile kratší než 90 dnů, nepotřebují občané Slovenska a ČR vízum.

Uvedených cen dosáhnete uplatněním tohoto slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících a jak v nich změníte data odletu/příletu se dozvíte pod tímto odkazem.

Ubytování na Velikonočním ostrově si můžete bez rezervačních a storno poplatků zabookovat na Booking.com. Porovnání cen ubytovacích serverů naleznete na HotelsCombined.com. Do třetice, na webu Hotels.com můžete uplatnit promo kód, HEJAN10, jenž cenu ubytování sníží o 10%.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
velikonocni-ostrovy

Z Londýna do ČR létají nízkonákladové aerolinie Wizz Air, Ryanair a easyJet.

Do Barcelony létá z Katovic a Budapešti Wizz Air, Ryanair operuje linku z Budapešti, nebo Memmingenu, z Prahy do Barcelony létají aerolinie Vueling, s přestupem se zde dostanete s easyJetem (příklad letu) v lednu z Prahy do Barcelony létá ještě také Wizz Air.

Do Madridu létá Wizz Air a Ryanair z Budapešti, nebo Ryanair z Krakova, linku z Prahy do Madridu operují České aerolinie a aerolinka Tap Portugal.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN