V rámci promo akce aerolinií LOT si můžete na web stránkách dopravce zakoupit například letenky z Varšavy do Tel Avivu na několik prosincových termínů za 597 PLN což je dle kurzu ČNB 3 490 Kč (je možné že s tímto slevovým kódem zaplatíte ještě méně – dva kódy k použití) za o cca 550 Kč vyšší částku pak zakoupíte letenky z Krakova a Wroclawi.

Zakoupíte li zpáteční jízdenky dopravce PolskiBus s dostatečným předstihem, zaplatíte za cestu z Prahy do Wroclawi, nebo Varšavy a zpět cca 350 Kč. Budete li mít ale štěstí, můžete zpáteční jízdenky v promo akci dopravce zakoupit za méně než 20 Kč.

tel-aviv
Pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel LOT Polish Airlines.

Letiště Ben Gurion (TLV) leží u dálnice mezi Tel Avivem a Jeruzalémem, vzdálenost do Tel Avivu je cca 20 km a do Jeruzaléma cca 50 km. Pro vyzvednutí zavazadel můžete v letištní hale u pultu Ministerstva turistiky požádat o mapu Izraele a brožury. Letiště je se zbytkem země spojeno vlakovými i autobusovými linkami, či hromadnými taxi.

Ubytování Ubytování
ceny ubytování ⇒ Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém / sleva 50%
žádně rezervační a storno poplatky

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli není po občanech Česka a Slovenska vyžadováno vstupní vízum, při vstupní kontrole, ale počítejte s bezpečnostním pohovorem, viz mzv.cz.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN