Oblíbenost ubytovacího rezervačního systému Booking.com tkví v tom, že vedle nízké ceny, široké nabídky ubytovacích zařízení po celém světě a české lokalizace, zde za drtivou většinu ubytovací kapacity nemusí zájemce platit zálohu či rezervační poplatek, přičemž již zarezervované ubytování, lze ještě zhruba 10 dnů před příjezdem bez sankce zrušit.

Mimo výše uvedených benefitů nabízí Booking.com takzvané „Bleskové nabídky ubytování“ v rámci níž zájemce ušetří 50% a více, přičemž na rozdíl od konkurence je v mnoha atraktivních destinacích se slevou nabízeno trvale několik ubytovacích zařízení.

Španělsko ubytovani sleva 50% a vice Španělsko – Mallorca, Ibiza, Kanárské ostrovy, Andalusie, Costa Brava, Barcelona, Madrid … hotely, hostely, penzióny a bungalovy, aktuální nabídka ubytování se slevou 50% a více procent › ušetřete 50% a více!!

Italie ubytovani sleva 50% a vice Itálie – Sicílie, Sardinie, Toskánsko, Kalábrie, Benátky, Řím, Pisa, Dolomity, Alpy … hotely, hostely, penzióny a bungalovy, aktuální nabídka ubytování se slevou 50% a více procent › ušetřete 50% a více!!

Chorvatsko ubytovani sleva 50% a vice Chorvatsko – Dalmácie, Kvarner, Istrie, Makarská riviéra, Zadar, Split, Dubrovník … hotely, hostely, penzióny a bungalovy, aktuální nabídka ubytování se slevou 50% a více procent › ušetřete 50% a více!!

Bulharsko ubytovani sleva 50% a vice Bulharsko – Zlaté písky, Slunečné pobřeží, Burgas, Ravda, Varna, Primorsko, Sofie, Velike Tarnovo … hotely, hostely, penzióny a bungalovy, aktuální nabídka ubytování se slevou 50% a více procent › ušetřete 50% a více!!

Thajsko ubytovani sleva 50% a vice Thajsko – Zlaté písky, Slunečné pobřeží, Burgas, Ravda, Varna, Primorsko, Sofie, Velike Tarnovo … hotely, hostely, penzióny a bungalovy, aktuální nabídka ubytování se slevou 50% a více procent › ušetřete 50% a více!!


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN