V rámci aktuální dvoudenní promo akce polských aerolinií LOT si můžete na letošní říjen až prosinec zabookovat letenky do Tel Avivu za velmi atraktivní cenu. Na v přepočtu 3 531 Kč vás přijdou zpáteční letenky z Varšavy a o v přepočtu cca 500 Kč více, pak zaplatíte za zpáteční lety z Wroclawi a Krakova, přičemž za nižší cenu než u samotného dopravce, letenky zakoupíte v polském rezervačním systému Tripsta.pl. S přirážkou, zato v češtině a v CZK můžete letenky rezervovat také prostřednictvím rezervačního systému Pelikan.cz.

Náhled rezervace z Tripsta.pl (klikněte na náhled pro zvětšení)
Varsava Izrael

LOT Polish Airlines, pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel v ekonomické třídě a další informace o polském dopravci naleznete pod tímto odkazem.

Průvodce Průvodce
Lonely Planet Izrael a palestinská území › 403 Kč
porovnání cen českých eshopů

Zakoupíte li zpáteční jízdenky dopravce PolskiBus s dostatečným předstihem, zaplatíte za cestu z Prahy do Varšavy či Wroclawi a zpět cca 390 Kč. Budete li mít ale štěstí, můžete zpáteční jízdenky v promo akci dopravce zakoupit za méně než 20 Kč.

Ubytování Ubytování
ceny ubytování ⇒ Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém / sleva 50%
Letiště Tel Aviv – Autopůjčovny

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli není po občanech Česka a Slovenska vyžadováno vstupní vízum, při vstupní kontrole, ale počítejte s bezpečnostním pohovorem, viz mzv.cz.