Vyrazte na parádní trip po jihovýchodní Asii, ať již se řadíte mezi ostřílené dobrodruhy, nebo začínající cestovatele, mohlo by Vás zaujmout „bezvízové“ putování po Malajském poloostrově z Bangkoku do Kuala Lumpur, k němuž právě vybízí nejlepší evropská letecká společnost Turkish Airlines.

Open jaw letenky na trase Praha –› Bangkok / Kuala Lumpur –› Budapešť, a to také na právě probíhající turistickou sezónu, jsou v prodeji za 11 121 Kč.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód
  • Cesty do května 2016
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Trip z Bangkoku do Kuala Lumpur po zemi

Nejvíce zážitků na Vás čeká na cestě mezi Bangkokem a Kuala Lumpur po zemi. K naplánování itineráře využijte například tento nástroj, přeprava (s jedním přestupem) Vás nemusí přijít na více než 612 Kč. Vy ovšem (mohu-li Vám radit) zvolte barvitější trasu.

trip

Doprava z Budapešti

K přepravě mezi Budapeští a ČR využijte včasnou jízdenku z eShopu ČD, či dopravce Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency, za jízdenku neplaťte více než 500 Kč. Cestě z Letiště Ference Liszta do centra Budapešti se věnuje tento příspěvek ve fóru.

BEZ VÍZ: Pobyt v Thajsku do 30 dní při vstupu přes letiště. Pobyt v Malajsii do 90 dní (vstup přes pozemní přechod je bezproblémový).

jv-asie Na tyto lety se bohužel nevztahuje nabídka bezplatného ubytování v Istanbulu od Turkish Airlines, tipy jak a kde na letišti přespat zdarma naleznete zde (samozřejmě můžete také vyrazit do města).