V rezervačním systému Pelikan.cz, nyní naleznete několik letenek aerolinií SriLankan Airlines, na trase Řím ⇒ Srí Lanka (Colombo) ⇒ Frankfurt, s odletem na konci letošního listopadu za 9 310 Kč – příklad rezervace.

Alternativou pak mohou být zpáteční letenky aerolinií Gulf Air (na listopad až leden) z Říma na Srí lanku za 11 799 Kč – příklad rezervace.

Uvedených cen dosáhnete pouze s využitím slevového kódu, jak do zobrazených letů přidáte odpovídající počet cestujících, popřípadě upravíte data, se dozvíte zde.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
srilanka
Cena zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg (palubní zavazadlo do 6 kg).

(pro zvětšení na náhled klikněte)
rim-srilanka
Cena zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 30 kg (palubní zavazadlo do 6 kg).

Z Prahy a Brna do Říma se dostanete s nízko nákladovými aeroliniemi Wizz Air, nebo v rámci akční nabídky ČSA. Z Frankfurtu do Prahy létá Lufthansa a ČSA, přímo z frankfurtského letitě jezdí do ČR také autobusová linka Student Agency.

Booking.com: ubytování na Srí Lance. Za ubytování rezervované na serveru Booking.com, neplatíte žádné rezervační poplatky a můžete jej ještě pár dnů před odletem, bezplatně stornovat. Srílanské vstupní vízum si zajistíte do 24 hodin online, stojí $20 (platba kartou)