Nejen na půvabné písečné pláže, rozmanité korálové útesy, tyrkysové moře a nesmérně bujarou tropickou vegetaci, vábí společnost British Airways spolu s partnery (American Airines a Finnair) z letecké aliance Oneworld.

Zpáteční lety na Panenské ostrovy (Saint Thomas) ze středoevropského regionu, jsou v prodeji od 11 880 Kč. Letenky v nejnižší cenové hladině naleznete (v omezeném množství) zejména (s odlety) v průběhu letošního listopadu.

  • › cestovní období od 1. listopadu do 16. prosince 2014
  • › pobyt až 90 dnů, prodej do 24. dubna
  • • Americké Panenské ostrovy, nejlevnější ubytování – klikhotel.cz

po

Režim vstupu

Americké Panenské ostrovy, jedná se o tzv. nezačleněné územím Spojených států amerických. Před cestou tedy nezapomeňte na autorizaci ESTA.

Cesta do Varšavy a zpět z Vídně a Budapešti

Do Varšavy: Bydlíte-li v Praze a okolí, vyčkejte na jednu z akcí společnosti PolskiBus, cestovat do Varšavy pak můžete již za 6 Kč. Dalším nízkonákladovým autobusovým dopravcem jenž operuje linku Praha – Varšava je Simple Express. Máte-li to do Prahy daleko, využijte například eShop ČD.

Z Budapešti: Mimo vlaků do Česka jezdí autobusy společnosti EuroLines, Student Agency či OrangeWays, za jednosměrnou jízdenku zaplatíte 350 – 600 Kč.

Z Vídně: Vídeňské letiště a Česko propojují autobusy společnosti Student Agency (až 6x denně). Ceny jednosměrných jízdenek začínají na 320 Kč.