V rezervačním systému Pelikan.cz znovu naleznete letenky Alitalie do brazilského Ria za fantastickou cenu, přičemž tentokrát jsou dostupné letenky na říjen až prosinec a to za 5 979 Kč. Kalendář s volnými termíny naleznete pod tímto odkazem.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
rio
Sleva: Ceny 5 979 Kč dosáhnete jen s využitím slevového kódu. Zavazadla: Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel, více informací. Bez víza: K turistickému pobytu v Brazílii do 90 dnů, nepotřebují čeští a slovenští turisté vízum. Ubytování v Riu od 264 Kč na osobu a noc naleznete na Booking.com.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Amsterdamem a Prahou operuje přímý let opět aerolinka easyJetet. Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.