Na exotický ostrov Réunion ležící mezi známějším Madagaskarem a Mauriciem, nabízí dnes (pouze dnes) společnost Air France zpáteční letenky z několika blízkých letišť v Německu od 15 303 Kč. Některé termíny ± 3 dny:

Změna letiště v Paříži (v režii Air France zdarma)

V Paříži budete absolvovat transfer z letiště Charlese de Gaulla na letiště Orly , ten je v ceně letenky a provozuje jej dopravce (Air France). Jízdenku obdržíte na transferové přepážce, odjezdy autobusů naleznete zde. Budete-li cestovat s odbaveným zavazadlem, nezapomeňte si jej vyzvednout a znovu odbavit.

Réunion – vstupní formality a ubytování

Přestože je ostrov součástí tzv. zámořské Francie a tedy i EU, cestujte raději s cestovním pasem. Ubytování již od 6 500 Kč / 10 dnů naleznete na klikhotel.cz.

Spojení do Norimberku, Mnichova a Berlína

Do Norimberka se svezete například žlutým autobusem společnosti, Student Agency, cenově zajímavá je také včasná jízdenka z eShopu ČD. Na letiště pak z centra jezdí metro, nebo autobusy číslo 601, 602, 604 a 3M.

Do Berlína jezdí společnosti Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency. Levné (včasné) vlakové jízdenky zakoupíte v eshopu ČD.

Dopravě do Mnichova se věnuje tento příspěvek.

af