Jak vidíte níže na náhledu, zkombinujete li tento let Alitalie + jednosměrný let Wizz Airu z Prahy do Benátek a k přesunu mezi benátskými letišti Treviso (TSF) kde přistává Wizz Air a (VCE) Marco Polo, odkud odlétá Alitalia do Pekingu, využijete autobus 35C, za cestu na trase Praha – Peking a zpět můžete zaplatit méně než 7 000 Kč 6 500 Kč.

Aktualizace: Lety Alitalie na na trase Benátky ⇒ Peking ⇒ Praha, právě výrazně zlevnily (viz tento náhled), za celou trasu z Prahy do Pekingu a zpět nyní tedy zaplatíte pouze 6 424 Kč!!

Letenky na trase Benátky ⇒ Peking ⇒ Praha za 5 740 Kč jsou v rezervačním systému Pelikán, dostupné na poměrně velké množství lednových a únorových termínů.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Letenka Praha Peking 6 989 Kč Ceny 6 305 Kč za let Alitalie dosáhnete s využitím tohoto promo kódu.

Alternativou mohou být lety Aeroflotu z Prahy do Pekingu, jenž jsou v rezervačním systému Pelikán dostupné od 20. ledna do 23. března za 11 419 Kč – příklad rezervace.

Čína Čína a Peking
ubytování od 90 Kč / noc ⇒ Peking / Čína – všechny lokality
žádně rezervační a storno poplatky

Před návštěvou Číny si zajistěte vstupní vízum, to obdržíte na velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze, vystavení trvá až 10 dnů a potřebovat budete 1 fotografii.

Návštěvu Pekingu využijte určitě k prohlídce Velké čínské zdi a to nejlépe v místě zdanám Simatai jenž je od centra Pekingu vzdáleno 120 km. Zde je zeď z velké části v původním stavu, neboť neprošla rekonstrukcemi jako ostatní části zdi ležící poblíž Pekingu.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN