hong kong panorama
Na několik listopadových termínů naleznete v rezervačním systému Pelikán letenky aerolinií Turkish Airlines z Prahy do Hong Kong a zpět za 12 712 Kč – příklad rezervace.

Na prosinec 2012 až březen 2013 jsou na u Pelikána dostupné letenky aerolinií Aeroflot za 12 893 Kč – příklad rezervace. Tyto lety můžete využít také k návštěvě jedné z „plavkových“ destinací. Z Hong Kongu operuje lety do Austrálie, Thajska, Malajsie, Indonésie a na Filipíny, nízkonákladový dopravce Air Asia (viz tento náhled)

Naopak, zajímá li vás více návštěva Číny, možná dáte přednost multi-city letům Aeroflotu na trase: Praha – Hong Kong – Kanton – Praha, ty jsou taktéž dostupné na prosinec 2012 až březen 2013 a to za 12 787 Kč – příklad rezervace.

(pro zvětšení na screenshot klikněte)
Praha Hongkong
Slevy u letu aerolinií Turkish Airlines dosáhnete s použitím tohoto kódu, jak po zobrazených letů upravíte počet cestujících a upravíte data, se dozvíte zde.

Turkish Airlines umožňují bezplatnou dopravu odbaveného zavazadla do 20 kg, kabinové zavazadlo smí vážit až 8 kg. Váhové limity Aeroflotu naleznete zde.

Turistické vízum, opravňující k 14-ti dennímu pobytu, obdržíte zdarma po příletu do Hong Kongu. Platnost pasu musí být minimálně 3 ještě měsíce od data vstupu. Před návštěvou Číny si zajistěte vstupní vízum na velvyslanectví ČLR v Praze, vystavení trvá až 10 dnů a potřebovat budete 1 fotografii.

Ubytování v Hong Kongu a dalších destinacích vyhledávejte zde.