Tento příspěvek je doplněním předchozího avíza na tyto lety do USA, uvedu v něm příklad jak lze lety Alitalie na trase Benátky ⇒ USA ⇒ Praha „napojit“ na lety Wizzairu Praha – Benátky.

Alitalia: Benátky ⇒ Miami ⇒ Praha + Wizzair: Praha ⇒ Benátky (modrý vpravo)
praha miami
pro zvětšení na náhled klikněte

Benátky ⇒ Miami ⇒ Praha (Alitalia) 8 685 Kč – příklad rezervace, ceny 8 685 Kč dosáhnete uplatněním tohoto promo kódu, v ceně je zahrnuta přeprava odbaveného zavazadla do 23 kg, příručního zavazadlo smí vážit až 8 kg.

Cena letu Praha ⇒ Benátky (Wizzair) 507 Kč, je koneční jen v případě, že budete cestovat pouze s palubním zavazadlem. Jste li členy Wizz Xclusive Clubu či vlastníte li Účet WIZZ, zaplatíte ještě nižší částku. Za příruční zavazadlo do 15 kg připlatíte 405 Kč.

Let Praha ⇔ Miami a zpět s odbaveným zavazadlem do 15 kg tak bude stát 9 587 Kč, vystačíte li si s příručním zavazadlem zaplatíte 9 182 Kč.

Pozor Wizzair přistává na letišti Treviso (TSF), na letitě Marco Polo (VCE) budete muset autobusem. Jak jste si jistě všimli, přílet z Prahy do Benátek je 19. února a odlet z Benátek do Miami 20. února. Mimo jistě příjemné prohlídky Benátek, budete muset v městě, okolí či na letišti strávit noc. Hotely v Benátkách a blízkém okolí naleznete pod tímto odkazem. Rady jak zdarma přenocovat na letišti pak naleznete zde.

Nezapomeňte, že lety Alitalie lze za uvedenou a podobné ceny bookovat s nejzazším odletem v březnu 2013 a rezervace možná pouze dnes 20. září a zítra 21. zářínáhled


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN