Vedle letenek z Prahy do Tel Avivu za 3 851 Kč a Elatu za 4 511 Kč, nyní v rezervačním systému Pelikán naleznete, dle mého názoru ještě zajímavější multi-city lety Praha – Tel Aviv / Elat – Praha za 4 055 Kč. Letenky na této trase za 4 055 Kč, můžete zakoupit na cestovní období prosinec 2012 až únor 2013 – příklad rezervace.

Další zajímavou alternativou je Silvestrovsko-novoroční pobyt u Rudého moře, respektive let Praha – Elat (30.XII. – 2.I.) za 5 300 Kč (náhled) – rezervace letenky.

Uvedených cen dosáhnete s využitím slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících, či jak upravíte cestovní období, se dozvíte zde.

praha-izrael
El Al zavazadla – zavazadlo k odbavení o maximální hmotnosti 20 kg a příruční zavazadlo s maximální váhou 8 kg (maximální délka 56 cm, maximální šířka 45 cm, maximální hloubka 25 cm) + notebook či kabelka do hmotnosti 4 kg.

Ubytování Irzael
ceny ubytování ⇒ Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém / Elat
Nejlevněji budete po Izraeli cestovat autobusem, ale vyzkoušet můžete i auto

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli není po občanech Česka a Slovenska vyžadováno vstupní vízum, při vstupní kontrole, ale počítejte s bezpečnostním pohovorem, viz mzv.cz.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN