Dokážete li cesty plánovat s určitým předstihem, můžete si nyní zakoupit zpáteční víkendovou letenku s odletem z Prahy do Nizozemí (Eindhoven) v pátek 3. srpna a návratem v neděli 5. srpna, nebo v pondělí 6. srpna, za konečnou cenu 754 Kč*.

Ubytování Nizozemí
ceny ubytování › Nizozemí / ubytování se slevou 50% a více
žádné rezervační a storno poplatky

(klikněte na náhled pro zvětšení)
nizozemi vikend
*Budete cestovat jen s palubním zavazadlem a zaplatíte li převodem z bankovního účtu jedná se o cenu konečnou. Ovšem jste li členy Wizz Xclusive Clubu, nebo vlastníte li Účet WIZZ, zaplatíte ještě mnohem nižší částku.

Z letiště do centra Eindhovenu a zpět jezdí každých 10 minut autobus č.401, cesta trvá cca 20 minut a jízdenku si za €3 zakoupíte u řidiče. Ještě než opustíte letiště, si zde na informacích můžete vyzvednout mapku města, přičemž tato je pochopitelně zdarma.

S vypůjčeným autem, nebo třeba vlakem a autobusem pak můžete navštívit například: Rotterdam, Haag, Delft, Maastricht, Amsterdam, nebo třeba i Brusel. Samotný Eindhoven patří k nejdůležitějším technologickým centrům zemí Beneluxu, sídlí zde například firmy Philips či DAF. Najdete zde několik zajímavých moderních budov, jako je Evoluon, stavba s futuristickým designem připomínající létající talíř, či věž Vesteda Toren. Co se historických staveb týče nachází se zde zde novogotický kostel sv. Kateřiny (Sint-Catharinakerk), nebo například kostel Heilig Hartkerk. Ale především se v Eindhovenu nachází muzeum (Van Abbemuseum) vystavující díla Picassa, Chagalla, Mondriaana či Kandinského. “Novomily” zaujme DAF Museum – muzeum vozidel DAF a muzeum soudobého designu Designhuis. Díky zdejší univerzitě je Eindhoven městem plným mladých lidí a rušného nočního života


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN