S využitím slevového kódu WKND15DE si maximálně do do 27. srpna 2012, můžete na německé verzi webu aerolinií Alitalia zakoupit letenky na trase Ženeva – Philadelphia – Benátky za €163. Některé termíny odletu: 7, 14, 21. listopadu, návrat: 14, 21, 28. listopadu.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Philadelphia

Alternativistčině můžete letenky rezervovat také na Pelikan.cz, zde samozřejmě nelze využít slevový kód WKND15DE, příklad rezervace.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
pelikan Philadelphia
Sleva: Ceny 4 904 Kč u Pelikána dosáhnete pouze s využitím slevového kódu. Alitalia bezplatná přeprava zavazadel: Odbavené zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo max. 55x40x20 cm do 8 kg.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Benátkami a Prahou operuje přímé lety AirOne a Wizzair.

Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN