S využitím slevového kódu WKND15DE si maximálně do do 27. srpna 2012, můžete na německé verzi webu aerolinií Alitalia zakoupit letenky na trase Ženeva – Philadelphia – Benátky za €163. Některé termíny odletu: 7, 14, 21. listopadu, návrat: 14, 21, 28. listopadu.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Philadelphia

Alternativistčině můžete letenky rezervovat také na Pelikan.cz, zde samozřejmě nelze využít slevový kód WKND15DE, příklad rezervace.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
pelikan Philadelphia
Sleva: Ceny 4 904 Kč u Pelikána dosáhnete pouze s využitím slevového kódu. Alitalia bezplatná přeprava zavazadel: Odbavené zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo max. 55x40x20 cm do 8 kg.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Benátkami a Prahou operuje přímé lety AirOne a Wizzair.

Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.