Nestihli-li jste zakoupit lety do Peru v minulé akci, možná vás zaujmou aktuálně dostupné lety aerolinií TAM Airlines na trase Milán → Lima / Cusco → Londýn (Cusco se nachází nedaleko Machu Picchu), nebo Milán → Lima → Londýn či další níže uvedené variace. Níže uvedené ceny jsou dostupné pro lety s nejzazším návratem 24.června, rezervace je možná do 10. ledna, nebo do vyprodání.

Těchto cen dosáhnete s využitím tohoto promo kódu, jak u zobrazenách letů změníte počet cestujících a data odletu/příletu se dozvíte zde.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
letenka Peru

TAM Airlines, přeprava zavazadel v ekonomické třídě zdarma – odbavené zavazadlo do 23 kg, palubní zavazadlo maximálně 5 kg.

Z Londýna se do Prahy dostanete s nízkonákladovými aeroliniemi easyJet a Wizz Air, z Londýna do Brna pak létá Ryanair a Wizz Air.

Do Milána na letiště Malpensa (MXP) se z Prahy dostanete s nízkonákladovými aeroliniemi easyJet, nebo Air One. Na blízké letiště Bergamo (BGY) létá z Prahy Wizz Air a z Brna Ryanair.

Levné ubytování po celém Peru naleznete na Booking.com a HotelsCombined.cz.

Čeští turisté mohou pobývat v Peru bez víz až 90 dnů. K návštěvě země postačí cestovní pas platný ještě nejméně 6 měsíců po plánovaném návratu.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN