Na Pelikán.cz nyní naleznete letenky aerolinií Alitalia na trase Alitalia: Paříž → Muscat → Londýn na únor a březen za 7 526 Kč, nebo také lety dopravce Qatar Airways na trase Varšava ↔ Muscat na únor až červen za 8 815 Kč.

Uvedených cen dosáhnete uplatněním tohoto slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících a jak v nich změníte data odletu/příletu se dozvíte pod tímto odkazem.

Ubytování: Booking.comaž 50% sleva / HotelsCombined.com / Hotels.com – promo kód HEJAN10 (sleva 10%) / HRS.com / Otel.com / Expedia.de.

Autopůjčovny: RentalCars.com / Expedia.de.

Ománské vízum získáte na letišť v Muscatu za 20 Riál, tedy přibližně 900 Kč.

Zajímavý cestopis naleznete pod tímto odkazem.

Do Varšavy, zakoupíte-li jízdenky autobusového dopravce PolskiBus.com s dostatečným předstihem, za cestu z Prahy do Varšavy a zpět zaplatíte 240 – 350 Kč, zakoupíte-li jízdenku v promo akci, můžete zaplatit pouze 24 Kč.

Do Paříže létá z Česka například low cost easyJet. Z Londýna se domů dostanete s nízkonákladovými aeroliniemi easyjet, Wizz Air, nebo Ryanair.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
oman

Pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel + další info – Qatar Airways, Alitalia bezplatná přeprava zavazadel – odbavené zavazadlo do 20 kg, příruční do 8 kg.