Chcete li být okamžitě, nebo pravidelně informování o nových příspěvcích zveřejněných na webových stránkách JAKnaLetenky.cz, nebo v diskuzním fóru, využijte jednu z níže uvedených možností:

feed Ihned budete o novém příspěvku informováni pomocí RSS kanálu http://jnl.cz/rss (přidat do Feedly), novinky můžete umístit také na Vaší stránku Seznam.cz. RSS dle destinací + alternativy.

twitter Výhodu nad ostatními uživateli získají taktéž příznivci sociální sítě Twitter, neboť budou-li sledovat @jaknaletenkycz informace o novém příspěvku obdrží taktéž bezprostředně po jeho zveřejnění.

newsletter Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, aktuality dorazí na váš email každý den po 19:00 hodin.

Facebook Sledovat novinky webu JAKnaLetenky.cz můžete také prostřednictvím sociální sítě Facebook* – facebook.com/jaknaletenkycz.

Google plus O nových příspěvcích stránky JAKnaLetenky.cz můžete být informováni taktéž skrze sociální síť Google+ Google.com/+Jaknaletenkycz.

*Facebook: Chcete-li mít jistotu, že budete o novém příspěvku informování prostřednictvím Facebooku, tak na facebook.com/jaknaletenkycz klikněte na „To se mi líbí“ a poté na „Dostávat upozornění“, viz náhled níže.

fb-upozorneni