Na stránkách prodejce Pelikan.cz opět naleznete velmi zajímavý tarif Alitalie, tentokrát se jedná o lety na trase Ženeva – New York – Miláno a to za 7 046 Kč. Dostupné termíny jsou na říjen 2012 až březen 2013. Příklad rezervace: 10-16. listopadu, další dosud volné termíny například: 8-15. listopadu, 20-26. listopadu, 10-16. prosince a mnoho dalších.

Zpáteční letenky do New Yorku z Prahy za 12 242 Kč

(pro zvětšení na náhled klikněte)
nyc
Sleva: Nejnižší ceny dosáhnete jen s využitím slevového kódu. Zavazadla: Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel, více informací. Ubytování: Tipy na cenově zajímavé ubytování na Manhattanu.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Milánem (Letištěm Milan Malpensa MXP) a Prahou operuje přímé lety opět easyJetet. Z blízkého letiště Miláno Bergamo (BGY) létá do Prahy Wizzair, do Brna Ryanair.

Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.