Na stránkách prodejce Pelikan.cz opět naleznete velmi zajímavý tarif Alitalie, tentokrát se jedná o lety na trase Ženeva – New York – Miláno a to za 7 046 Kč. Dostupné termíny jsou na říjen 2012 až březen 2013. Příklad rezervace: 10-16. listopadu, další dosud volné termíny například: 8-15. listopadu, 20-26. listopadu, 10-16. prosince a mnoho dalších.

Zpáteční letenky do New Yorku z Prahy za 12 242 Kč

(pro zvětšení na náhled klikněte)
nyc
Sleva: Nejnižší ceny dosáhnete jen s využitím slevového kódu. Zavazadla: Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel, více informací. Ubytování: Tipy na cenově zajímavé ubytování na Manhattanu.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Milánem (Letištěm Milan Malpensa MXP) a Prahou operuje přímé lety opět easyJetet. Z blízkého letiště Miláno Bergamo (BGY) létá do Prahy Wizzair, do Brna Ryanair.

Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.


Provozujete cestovatelský web, nebo blog? Chcete zvýšit jeho návštěvnost a domain authority zdarma? Kontaktujte mě, tom@jaknaletenky.cz.