Příznivcům nízkorozpočtových letů přes Atlantik, vychází opět vstříc společnost Norwegian Air. Letenky z Berlína a Osla do New Yorku dopravce nabízí již od (v přepočtu) 6 096 Kč. Pakliže se spíše řadíte mezi cestovatele upřednostňující pohodlné lety z Prahy, bezplatné občerstvení na palubě a větší zavazadla, mohl by Vás oslovit tip na alternativní let tradičního dopravce.

  • Oslo ⇆ New York: 2 102 NOK (6 096 Kč) – Norwegian.no
  • Berlín ⇆ New York: 2 642 NOK (7 662 Kč) – Norwegian.no
  • Nejlevněji v lednu a únoru 2017
  • Prodej do aktualizace tarifů či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Cesta do Osla a Berlína

Nejlevnější nízkonákladové lety naleznete ve vyhledávači AZair.cz, jako místo odletu zadejte Česko a okolí. Zpáteční letenky z Prahy do Norska startují na částce 1 750 Kč, zpáteční lety z jihu Polska na cca 700 Kč. Nejlevnější jízdenky do Berlína nabízí společnost Student Agency a FlixBus.

Rezervace letenky v Norštině

Osobně letenky rezervuji v tak, že jedno okno internetového prohlížeče mám přeloženo a v druhém „nepřeloženém“ okně provádím rezervaci, korektní překlad stránek Norwegian.no nabízí internetový prohlížeč Chrome.

Low cost let do USA

Tyto lety trvají zhruba 10 hodin, přičemž v ceně není zahrnuto občerstvení. Do letadla si tedy vezměte „svačinku“ a za bezpečnostní kontrolou si kupte tekutiny.

Před cestou do USA nezapomeňte na autorizaci ESTA.

nyc2 - kopie Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg. Poplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg je €35 za jeden směr.

nyc1 - kopie Cena zahrnuje poplatky a taxy + přepravu kabinového zavazadla do 10 kg. Poplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg je €35 za jeden směr.