Mimo jihoasijských plavkových destinací se společnost Jet Airways chlubí také cenově zajímavými lety do Nepálu. Konkretně za letenky na trase Praha → Kátmandú → Mnichov dopravci zaplatíte pouze 13 688 Kč.

  • • Rezervace letenky / dostupné termíny – kalendář (klik)
  • › pobyt až 90 dnů, prodej do ??

Cena 13 688 Kč zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadla do hmotnosti 20 kg, při rezervaci uplatněte tento slevový kupón.

Doprava z Mnichova: Přímo z mnichovského letiště jezdí do ČR autobusy společnosti Student Agency. Z centra Mnichova se pak do Česka dostanete vlakem, nebo autobusy společností Eurolines a Flixbus.de.

Nepálské vízum: Vízum obdržíte po příletu na letišti, přičemž cena je závislá na délce pobytu 15 dnů $25, 30 dnů $40 …, nutná je také jedna pasová fotografie. Treky do hor lze podniknou pouze s platnou tzv. Trekking Permit a TIMS, více informací získáte například zde.

Ubytování za necelých 100 Kč: Po celém Nepálu, jakož i v samotném Kátmandú Vás očekávají velmi příjemné ceny ubytování, na serveru klikhotel.cz naleznete hned několik nabídek nepřesahujících částku 100 Kč za noc.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN