Našim dobrodružněji laděným uživatelům, kteří se zajímají o exotické destinace na africkém kontinentu, mohou přijít vhod letenky z Lisabonu do Jihoafrické republiky a Namibie, jejich ceny totiž startují na částce 7 492 Kč. Umocnění cestovatelských zážitků hraje do karet skutečnost, že lety jsou operovány 3* dopravcem Angola Airlines.

  • Lisabon ⇆ Namibie za 7 631 Kč –› Momondo.cz
  • Lisabon ⇆ Johannesburg za 7 492 Kč –› Momondo.cz
  • Lisabon ⇆ Kapské Město za 7 656 Kč –› Momondo.cz
  • Cesty v únoru a březnu 2017
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Namibie – skvělá destinace pro nezávislé cestovatele

Namibie je destinace jako stvořená pro nezávislé cestovatele a to také začátečníky. V Namibii se mluví anglicky a neustále se zde rozšiřuje infrastruktura pro turisty, naleznete zde rozmanité možnostmi ubytování – od kempů až po luxusní lodge i zázemí pro spoustu aktivit jako je jízda na koni, na horském kole, rybaření, paragliding či například pěší turistiku. Nachází se zde největší duny na světě (Sossusvlei), horké sirné prameny (Ai-Ais) či spousta národních parků a rezervací.

Namibie: Víza, režim vstupu – www.mzv.cz / www.viza.cz.
Jihoafrická republika je pro Čechy bezvízovou destinací. Pokud cestujete na dobu nepřesahující 90 dnů, budete potřebovat pouze český cestovní pas platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země. Pozor Slováci nově víza potřebují.

Namibie

wdh Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy + přepravu dvou zavazadel do 23 kg.

JAR – Johannesburg

jnb Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy + přepravu dvou zavazadel do 23 kg.

JAR – Kapské Město

cpt Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy + přepravu dvou zavazadel do 23 kg.