Bude li vám na nákupy v Londýně stačit jeden den, za letenku s odletem z Prahy v pátek 2.11 v 6:00 hodin a s návratem z Londýna téhož dne v 21:05 hodin, zaplatíte 1 294 Kč. A stejnou částku za zpáteční let, zaplatíte i v případě, že se budete vracet až v sobotu večer.

Zdržíte li se přes noc, za ubytování do pátku 2.11. do soboty 3.11. se snídaní zaplatíte 553 Kč/os. – ubytování si pod tímto odkazem nezávazně zabookujte ještě dnes. Dvoudenní pobyt v Londýně vás tak přijde na 1 847 Kč. Nevyhovuje li vám mnou doporučené ubytování, tak další volnou ubytovací kapacitu na daný termín naleznete zde.

Cna za ubytování pro dvě osoby (pro zvětšení na náhled klikněte)
ubytovani vikend londyn

Ceny za lety WIZZAIRu (pro zvětšení na náhled klikněte)
nakupy londyn
Budete li cestovat pouze s palubním zavazadlem, cena z náhledu je konečná. Jste li členy Wizz Xclusive Clubu, či vlastníte li Účet WIZZ, zaplatíte ještě nižší částku. Nedokážete li se sbalit do palubního zavazadla, zde naleznete výši poplatků za zavazadla odbavená.

Lety Wizzairu jsou operovány na Letiště Londýn Luton (LTN), jak se nejrychleji a nejlevněji dotnete z tohoto letiště do centra města, naleznete pod tímto odkazemLonfýn nákupy