Na německém dovolenkovém serveru Netto Rei­sen, nyní naleznete luxusní týdenní pobyt v pětihvězdičkovém resortu Ibero­tel Mira­mar Al Aqah Beach ve Spojených arabských emirátech (emirát Fujairah) s odletem z Mnichova za €200 tedy v přepočtu za 4 925 Kč.
(klikněte na náhled pro zvětšení)
SAE-pobyt
Před rezervaci pobytu se informujte zda vám cestovní kancelář (Thomas Cook) či letecký dopravce (Emirates) zajistí vízum!! Z Prahy jezdí denně autobus společnosti Student Agency přímo na Mnichovské letiště a zpět za 1 450 Kč, více informací o dopravě na letiště pak naleznete pod tímto odkazem. Může se samozřejmě jednat o chybový tarif.

Emirát Fujairah leží na východní straně Spojených arabských emirátů u Indického oceánu. Tedy na opačné straně země než Dubaj nebo Abu Dhabi, přičemž emirát Fujairah (nejhornatější emirát SAE) dělí od zbytku země pohoří Hajar. Pokud hledáte na dovolené klid a netoužíte po častých návštěvách Dubaje a nakupování, je Emirát Fujairah velmi dobrou volbou. Dovolená zde může mimo jiné zahrnovat výlety terénními auty do hor, nebo výlet za potápěním či prohlídkou skalnatých útesů na ománský poloostrov Musandam.


Provozujete cestovatelský web, nebo blog? Chcete zvýšit jeho návštěvnost a domain authority zdarma? Kontaktujte mě, tom@jaknaletenky.cz.