Na německém dovolenkovém serveru Netto Rei­sen, nyní naleznete luxusní týdenní pobyt v pětihvězdičkovém resortu Ibero­tel Mira­mar Al Aqah Beach ve Spojených arabských emirátech (emirát Fujairah) s odletem z Mnichova za €200 tedy v přepočtu za 4 925 Kč.
(klikněte na náhled pro zvětšení)
SAE-pobyt
Před rezervaci pobytu se informujte zda vám cestovní kancelář (Thomas Cook) či letecký dopravce (Emirates) zajistí vízum!! Z Prahy jezdí denně autobus společnosti Student Agency přímo na Mnichovské letiště a zpět za 1 450 Kč, více informací o dopravě na letiště pak naleznete pod tímto odkazem. Může se samozřejmě jednat o chybový tarif.

Emirát Fujairah leží na východní straně Spojených arabských emirátů u Indického oceánu. Tedy na opačné straně země než Dubaj nebo Abu Dhabi, přičemž emirát Fujairah (nejhornatější emirát SAE) dělí od zbytku země pohoří Hajar. Pokud hledáte na dovolené klid a netoužíte po častých návštěvách Dubaje a nakupování, je Emirát Fujairah velmi dobrou volbou. Dovolená zde může mimo jiné zahrnovat výlety terénními auty do hor, nebo výlet za potápěním či prohlídkou skalnatých útesů na ománský poloostrov Musandam.