V rezervačním systému Pelikán jsou nyní na omezené množství únorových termínů, dostupné letenky aerolinií Tap Portugal na trase Praha ⇒ Miami ⇒ Mnichov za 12 476 Kč – některé dostupné termíny: 3-14.II, 7-17.II, 9-17.II. a některé další.

V rezervačním systému naleznete i další alternativy: Praha ⇔ Miami 14 217 Kč – příklad rezervace, Mnichov ⇔ Miami 12 322 Kč – příklad rezervace.

Výše uvedených cen dosáhnete pouze s využitím slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících se dozvíte zde.

Na níže zobrazený let s návratem do Mnichova 15. února 23:05 hodin navazuje autobus společnosti Student Agency, přičemž jízdenka z mnichovského letiště do Prahy vás nyní přijde pouze na 550 Kč – náhled.

prg-mia-muc Cena letenky zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg (příruční zavazadlo max. 6 kg). České zastoupení TAP Portugal k letenkám z Prahy nabízí bezplatné ubytování v Lisabonu, budete li chtít tuto nabídku využít, dopravce kontaktujte.

Nejlevnější ubytování jak v Miami, tak po celé Floridě, naleznete na HotelsCombined.cz, portálu jenž porovnává nabídky všech předních světových poskytovatelů ubytování jako: Hotels.com, Travelocity.com, Expedia.com, Booking.com, Agoda.com a dalších.