Aktualizace: na několik prázdninových termínů, jako například na tento, jsou aktuálně dostupné letenky dokonce za 13 663 Kč.

původní text:
Na letošní červenec až říjen, si nyní můžete zabookovat zpáteční letenky aerolinií Egyptair z Budapešti do Malajsie (Kuala Lumpur) za 13 780 Kč – některé prázdninové termíny: 10-30.VII, 24.VII-8.VIII, 24.VII-13.VIII, 31.VII-22.VIII.

Ceny 13 780 Kč dosáhnete uplatněním tohoto slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících a jak v nich změníte data odletu/příletu se dozvíte pod tímto odkazem.

Z Česka jezdí do Budapešti autobusy společnosti Eurolines, Orangeways a žluté autobusy dopravce Student Agency, zpáteční jízdenka stojí okolo 800 Kč.

Ubytování v Malajsii
Rezervační a storno poplatky 0 Kč – platba až při příchodu na hotel: Booking.com.
Porovnání cen ubytovacích serverů: HotelsCombined.cz.
Ubytování se slevou 10% (promo kód HEJAN10): Hotels.com.

K turistickému pobytu v Malajsii do 90 dnů nepotřebují držitelé českých pasů vstupní vízum. Platnost pasu musí být minimálně 6 měsíců po plánovaném ukončení pobytu. Při vstupu do země je nutné předložit zpáteční letenku a prokázat finanční zajištění pobytu (hotovost, kreditní karty, šeky).

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Malajsie-leto

EgyptAir pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel – Economy class: 1 kus zavazadla do 23 Kg + příruční zavazadlo do 8 kgo max. rozměrech 25x45x58 cm.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN