Využijte vstřícně naceněné tarify do Indického oceánu na největší ostrov Komor, Ngazidja (Grande Comore). Jelikož Komorské ostrovy zatím netrpí přehnaným zájmem turistů, vychutnáte si zde pobyt v takřka panenské přírodě.

Cestu z ČR nastoupíte na hlavním nádraží v Praze, Brně či Ostravě. Následně se vlakem přesunete do Vídně, kde přestoupíte na letištní vlak kterým se dopravíte přímo k terminálu.

  • Pelikan.cz: V průběhu rezervace uplatněte promo kód, jak na to podrobně
  • Cesty v dubnu a květnu 2018
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Komorské ostrovy

Komory jsou obklopeny 140 kilometrovým korálovým což vytváří největší a možná neokouzlující lagunu na světě, voda je zde tak průzračná, že je vidět z hladiny až na dno – do hloubky 30 metrů. Nedaleko pobřeží Komor byla chycena živoucí fosilie latimérie podivná (ryba vypadající jako by byla z modrého porcelánu), jejíž vyhynutí se odhadovalo na období před 70 miliony lety.

VÍZUM PO PŘÍLETU: Turistické vízum pro jeden vstup s dobou pobytu 45 dní získáte při vstupu do země na letišti (za poplatek 60 EUR).

km Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy, přepravu dvou příručních zavazadel + 2 odbavených zavazadel do 23 kg, jídlo a pití na palubě letadla.