Vážení cestovatelé, vydejte se do Indického oceánu na největší ostrov Komor – Ngazidja (Grande Comore) za skvělou cenu 13 136 Kč.

Komory jsou obklopeny 140 kilometrovým korálovým což vytváří největší lagunu na světě, voda je zde tak průzračná, že je vidět z hladiny až na dno – do hloubky 30 metrů. Nedaleko pobřeží Komor byla chycena živoucí fosilie latimérie podivná (ryba vypadající jako by byla z modrého porcelánu), jejíž vyhynutí se odhadovalo na období před 70 miliony lety.

  • Na uvedené ceny dosáhnete po uplatnění tohoto promo kódu
  • Jak uplatnit promo kód podrobně
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Komorské ostrovy

Komory jsou obklopeny 140 kilometrovým korálovým což vytváří největší a možná neokouzlující lagunu na světě, voda je zde tak průzračná, že je vidět z hladiny až na dno – do hloubky 30 metrů. Nedaleko pobřeží Komor byla chycena živoucí fosilie latimérie podivná (ryba vypadající jako by byla z modrého porcelánu), jejíž vyhynutí se odhadovalo na období před 70 miliony lety.

VÍZUM PO PŘÍLETU: Turistické vízum pro jeden vstup s dobou pobytu 45 dní získáte při vstupu do země na letišti (za poplatek 60 EUR).

k Cena 13 136 Kč je konečná! zahrnuje veškeré poplatky a taxy, 2 příruční zavazadla, přepravu dvou odbavených zavazadel do 23 kg, jídlo a pití na palubě letadla.