Včera avizované lety společnosti Air China s odletem z Budapešti a návratem do Vídně, lze využít též k nesmírně poutavému tripu po Malajském poloostrově – Singapuru, Malajsii a Thajsku. A jak vidíte níže na náhledu letenky, na závěr si můžete cestu okořenit krátkou návštěvu Pekingu.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód
  • Cesty od dubna do června 2016
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Doprava po JV Asii za hubičku

Jak vidíte níže, za cestu přes celý Malajský poloostrov ze Singapuru do Bangkoku nemusíte zaplatit více než 1 210 Kč. K plánování trasy využijte web stránku Hledejspoj.cz. jak se dozvíte podrobněji níže, vstupními vízy se zatěžovat nemusíte.

doprava

Bezvízový stopover v Pekingu

Při mezipřistání při cestě zpět budete mít čas na bezvízovou prohlídku Pekingu (Peking bez víz – více informací). Vše si usnadníte (a urychlíte) tím, že si vše potřebné (k prohlídce Pekingu) nabalíte do příručního zavazadla. O odbavené zavazadlo (to co je přepravováno v nákladovém prostoru letadla) se vůbec starat nemusíte.

Doprava z Vídně a do Budapešti

Výhodou tarifu jsou večerní odlety z Budapešti a ranní přílet do Vídně, nemusíte tedy nikde spát. K přepravě mezi ČR a Budapeští využijte autobusového dopravce Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency, například za jízdenku z Prahy zaplatíte společnosti Orangeways cca 450 Kč. Včasná jízdenka z Prahy vás na cd.cz vyjde přibližně na 500 Kč. Dopravě z Vídně se věnuje tento příspěvek.

Thajsko BEZ VÍZ, pobyt do 30 dní při vstupu přes letiště. Malajsie BEZ VÍZ, pobyt do 90 dní (vstup přes pozemní přechod je bez problémů). Singapur BEZ VÍZ, pobyt pouze do 14 dní (při vstupu přes pozemními hraničními přechody z Malajsie).

thajsko-malajsie