Zvažujete-li cestu do Afriky a Burkina Faso je pro vás přece jen velká divočina, možná vás zaujme, že za poměrně zajímavé peníze nyní na listopad a prosinec, nabízí letenky z Milána do Johannesburgu dopravce Egyptair.

Letenky Milán ↔ Johannesburg za 12 795 Kč některé aktuálně dostupné termíny ± 3 dny: 1-11.XI, 1-14.XI, 15-25.XI, 17-29.XI, 1-12.XII (klik na datum).

Do Milána: Linku Praha ↔ Milán Malpensa (MXP) operují nízkonákladové aerolinie easyJet, Air One, nebo také s České aerolinie. Linku na blízké letiště Bergamo (BGY) operuje z Prahy Wizz Air a z Brna Ryanair.

Bez víz: Pokud do JAR cestujete na dobu nepřesahující 90 dnů, budete potřebovat pouze cestovní pas platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země. V pasu musí být jedna volná stránka na vlepení vstupního štítku.

autopůjčovny ubytování

jar

Cena 12 795 Kč zahrnuje veškeré poplatky a taxy, jakož i přepravu zavazadla do 23 kg (příruční zavazadlo max. 8 kg) a dosáhnete na ni uplatněním tohoto promo kódu. Jak na změnu data a počtu cestujících – screenshot.