Nejen k obdivu bohatého kulturního a přírodního bohatství Jihoafrické republiky, vybízí letecké společnosti KLM. Ve spolupráci s LOTem a ČSA, dopravce právě nabízí letenky z Prahy a Varšavy do Johannesburgu již za 13 384 Kč.

  • Varšava ↔ Johannesburg 13 384 Kčpříklad rezervace
  • Praha ↔ Johannesburg 14 274 Kčpříklad rezervace
  • › jak na změnu termínu a úpravu počtu cestujících – screenshot
  • › odlet do 5. června, pobyt až 90 dnů, prodej do ???
  • o vyhledání konkrétního termínu si napište v diskuzi níže

Letní prázdniny:

Varšava ↔ Johannesburg za 15 135 Kč – příklad rezervace, o nalezení konkrétního prázdninového termínu si napište v diskuzi níže.

jar Cena letenky zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadla do hmotnosti 20 kg, při rezervaci uplatněte tento slevový kupón.

K pobytu do 90 dnů Češi jihoafrické vízum nepotřebují. Cestovní pas musí být platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země a musí v něm být alespoň jedna volná stránka pro vlepení vstupního štítku.

Rozhodnete-li se pro odlet z Varšavy, využijte eShop ČD. Bydlíte-li v Praze a okolí, rozhodně zvolte autobus, konkrétně spol. PolskiBus.com, nebo Simple Express. Web varšavské letiště Chopin (WAW), nabízí povedenou interaktivní mapu terminálu.

Johannesburg (JNB) OR Tambo International Airport, mapa terminálů, autobusových zastávek a zastávka rychlodráhy – klikněte zde. Nejlevněji se z letiště do centra Johannesburgu dopravíte městskými autobusy, nebo soukromými minibusy, doporučit Vám mohu například společnost Rea Vaya.

Asi 50 kilometrů od Johannesburgu leží komplex jeskyní (více než 200) nesoucí název Cradle of Humankind, tedy v překladu kolébka lidstva, ten je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde byly objeveny, více než dva milióny let staré, pozůstatky předchůdce člověka rodu australopithecus africanus.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN