V rezervačním systému aerolinií Wizz Air, jsou nyní, na poměrně velké množství lednových termínů, dostupné letenky na trase Budapešť Tel Aviv za velmi zajímavou cenu. Za dopravu autobusem, například z Prahy do Budapešti a zpět, zaplatíte cca 800 Kč a linky provozují společnosti: StudentAgency, EuroLines a OrangeWays.

Wiiz Air (pro zvětšení na náhled klikněte)
Praha Izrael Wizz
Budete li cestovat pouze s palubním zavazadlem, uvedené ceny jsou konečné za zpáteční let. Jste li členy Wizz Xclusive Clubu či vlastníte li Účet WIZZ, zaplatíte ještě nižší částku. Podobných cen dosáhnete také v dalších lednových termínech.

Ubytování Ubytování
ceny ubytování ⇒ Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém
žádně rezervační a storno poplatky

Letiště Ben Gurion (TLV) leží u dálnice mezi Tel Avivem a Jeruzalémem, vzdálenost do Tel Avivu je cca 20 km a do Jeruzaléma cca 50 km. Pro vyzvednutí zavazadel můžete v letištní hale u pultu Ministerstva turistiky požádat o mapu Izraele a brožury. Letiště je se zbytkem země spojeno vlakovými i autobusovými linkami, či hromadnými taxi.

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli není po občanech Česka a Slovenska vyžadováno vstupní vízum, při vstupní kontrole, ale počítejte s bezpečnostním pohovorem, viz mzv.cz.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN