Se zajímavě neceněnými lety do Indonésie vyrukovala společnost Air China. Jak vidíte níže na náhledu, letenky na trase Budapešť –› Jakarta –› Vídeň jsou v prodeji za 10 496 Kč.

  • V průběhu rezervace uplatněte tento promo kód
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Odlety v dubnu a květnu 2016 (omezený počet termínů)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Doprava po Indonésii

Lety lze využít například k pobytu na ostrově Bali. Bali (a další indonéské ostrovy) propojují s Jakartou letecké linky společností Lionair, Merpati, Garuda Indonesia, nebo například AirAsia, ceny jsou velmi příznivé a lety jsou vypravovány takřka každou hodinu, nejlevnější lety naleznete ve vyhledávači Kayak.com. Cestovatelé jenž chtějí vidět co nejvíce pak mohou cestovat po zemi, k naplánování takového tripu využijte web Hledejspoj.cz.

Bezvízový stopover v Pekingu

Při cestě zpět z Indonésie budete mít trochu času na bezvízovou prohlídku Pekingu (Peking bez víz – více informací). Vše si usnadníte (a urychlíte) tím, že si vše potřebné (k prohlídce Pekingu) nabalíte do příručního zavazadla. O odbavené zavazadlo (to co je přepravováno v nákladovém prostoru letadla) se vůbec nemusíte starat.

Doprava z Vídně a do Budapešti

K přepravě mezi ČR a Budapeští využijte autobusového dopravce Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency, například za jízdenku z Prahy zaplatíte společnosti Orangeways cca 450 Kč. Včasná jízdenka z Prahy vás na cd.cz vyjde přibližně na 500 Kč. Dopravě z Vídně se věnuje tento příspěvek.

BEZ VÍZ – pobyt v Indonésii do 30 dní.

letenka-indonesie


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN