Aerolinie KLM a ČSA obnoveným tarifem z Prahy znovu lákají k cestě na „ostrov svobody“, přičemž zpáteční letenky na trase PrahaHavana zakoupíte již za 13 335 Kč, některé dostupné lety ± 3 dny (klik na datum): 5-13.IX, 18-29.IX, 19-28.X, 29.XI-12.XII, 2-14.XII, 5-16.XII, 8-16.XII a další termíny (klik).

Alternativně: Praha ↔ Havana za 13 999 Kč (AF) – dostupné termíny

Víza: Turistickou kartu opravňující k pobytu na Kubě obdržíte na ZÚ Kuby v Praze, nebo v kanceláři aerolinií Cubana. Tato vám bude (za 750 Kč) vydána na počkání.

Ubytování: K vyhledávání ubytování využijte tento pdkaz, před rezervaci hotelu se ovšem ještě “mrkněte” do tohoto vlákna ve fóru.

praha-havana

Cena zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg, jakož i příruční zavazadlo do maximální hmotnosti 8 kg a dosáhnete na ni uplatněním tohoto slevového kódu. Jak na změnu data a počtu cestujících → klik. K letenkám rezervovaným do 11. srpna získáte pojištění zdarma.

Havana (španělsky: San Cristóbal de La Habana, zkracováno na La Habana, přezdívána jako Paříž Karibiku je hlavním a s více než dva miliony obyvatel také největším městem ostrova. Bez zajímavosti jistě není, že floridský Key Westu je Havany vzdálen pouze 160 kilometrů (vzdálenost je tedy daleko menší než například mezi Prahou a Brnem).

mapa-Havana_Florifa