Lvov
V rámci aktuální promo akce LOTu, můžete až do zítřejšího dne, tedy do 18. října, zakoupil letenky dopravce na vybraných linkách s výraznou slevou. Například zpáteční letenky na trase Wroclaw – Lvov, jsou na listopad 2012 až březen 2013, nabízeny za 334 PLN, tedy 2 030 Kč. Navíc prodejce letenek Tripsta.pl nyní nabízí letenky LOTu bez rezervačního poplatku a server Booking.com ubytování ve Lvově s 50% slevou. Spojíme li vše dohromady vyjde nás zpáteční víkendová letenka z Wroclawi + ubytování ve Lvově na dvě noci za 2 452 Kč.

Do Wroclavi a zpět se například z Prahy, dopravíte autobusem společnosti PolskiBus za cca 350 Kč a budete li mít štěstí, zakoupíte zpáteční jízdenky v promo akci za méně než 20 Kč.

8-10.3 zpáteční let v přepočtu za 2 030 Kč Tripsta.pl (pro zvětšení na náhled klikněte)
let-lvov
Cena letenky zahrnuje také přepravu zavazadel, jejichž váhové limity naleznete zde.

8-10.3 ubytování za 421 Kč za osobu a dvě noci Booking.com cena platí pouze 17. října
ubytovani-lvov
pro zvětšení na náhled klikněte

Přibližně o 400 Kč méně zaplatíte v případě, že budete odlétat z Varšavy, přičemž za autobus by jste měli zaplatit stejnou částku jako za trasu Praha ⇔ Wroclaw. Informace o wroclawském letišti naleznete ve fóru.

Historické centrum Lvova je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Mohu li radit, určitě, mimo jiné, navštivte arménský kostel, ptejte se na „amenskou cerkev„.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN