Na německém dovolenkovém serveru weg.de právě naleznete týdenní all inclusive dovolenou v Dominikáně s odletem z Mnichova za €575, což je v přepočtu přibližně 15 900 Kč. Cena zahrnuje vlakovou dopravu odkudkoliv z německa (tedy v našem případě z nejbližší vlakové stanice za hranicemi) na letiště a zpět.

Nabídku zájezdů naleznete zde (klik), nicméně rezervační formulář neumožňuje zadat českou adresu, objednávku je tedy potřeba učinit telefonicky na +49 0234 9610 3787 (samozřejmě v němčině, popřípadě anglicky).

Nechtějí Vám při telefonické objednávce vyhovět jen proto že jste z Česka? Zde se dozvíte (klik) na co máte právo, nevyjdou-li vám vstříc, odvolejte se na tento text, pokud Vám nakonec opravdu nevyhoví stěžujte si.

Zug zum Flughafen (vlakem odkudkoliv z německa na letiště a zpět zdarma) – Například na trase Praha – Mnichov je první vlaková zastávka v Německu Furth i Wald. Pojedete li tedy z Prahy zakoupíte si jízdenku Praha ⇆ Furth i Wald a při rezervaci požádáte o bezplatnou jízdenku Furth i Wald ⇆ München Flughafen.

dominikana


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN