Aktualizace: na Italské verzi webu aerolinií Alitalia, se slevovým kódem PROMO, na trase Verona – Caracas – Brusel dosáhnete ceny €283, tedy 7 010 Kč!!! – náhled (klik).

Původní text: Na Pelikan.cz, opět naleznete „libovku“ italských aerolinií Alitalia, tentokrát se jedná o letenky do venezuelského Caracasu z Benátek s návratem do Bruselu.

Příklad rezervace, kliknutím na „příklad rezervace“ vyhledáte let na dané trase, jak poté přidáte cestující, či upravíte cestovní období se dozvíte zde – klik, Ceny 9 488 Kč dosáhnete pouze s využitím tohoto slevového kódu.

caracas Cena 9 488 Kč zahrnuje také přeprav zavazadel jejichž váhové limity naleznete zde.

Odlety: 23, 25, 30. leden 19, 20, 23, 27. únor, 2, 23. března, 9, 15. duben téměř každý den od poloviny dubna do konce května. Návrat: 2, 11. února, 3, 5, 10, března 13, 2, 21, 28. dubna téměř každý den od konce dubna do konce května. Letenky rezervujte zde.

Do Benátek se z Prahy dostanete s aerolinkou AirOne, popřípadě na blízké letiště Treviso (TSF) létá Wizzair. Z Bruselu Charleroi (CRL) létá do Bratislavy low cost Ryanair, přímo z letiště na němž přistanete – Brusel (BRU), do Prahy létají České aerolinie. Další možnosti jak se dostat z Bruselu do Česka naleznete pod tímto odkazem.

Nejlevnější ubytování v Caracasu a po celé Venezuele naleznete na HotelsCombined.cz, rezervačním systému jenž vyhledává na několika renovovaných ubytovacích serverech najednou. Mimo jiné na Expedii, Hotels.com, Booking.com, Agodě a mnoho dalších.

Ke vstupu do Venezuely nepotřebují Češi vízum, turistickou kartu která spolu s cestovním pasem opravňuje k maximálně 90-ti dennímu pobytu, obdrží cestující v letadle zdarma.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN