Na spoustu termínů s odletem v říjnu 2012 až březnu 2013, nyní můžete zakoupit letenky aerolinií Ideria na trase Řím (FCO) ⇔ Caracas (CCS), Řím (FCO) ⇒ Caracas (CCS) ⇒ Benátky (VCE) a Řím (FCO) ⇒ Caracas (CCS) ⇒ Milán (MXP), příklad rezervace.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
venezuela pelikan
Ceny 13 657 Kč dosáhnete jen s využitím slevového kódu

Na několik listopadových termínů jsou dostupné letenky také na trase Madrid (MAD) ⇔ Caracas (CCS) a to za €465, tedy 11 362 Kč. Tyto lety se mi podařilo nalézt pouze v rezervačním systému BravoFly.de, pravděpodobně z důvodu nekompatibility webu dopravce (conviasa.aero) s mým internetovým prohlížečem, se mi nepodařilo zvolit odlet z Madridu.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
venezuela bravofly

Pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel v ekonomické třídě – Conviasa: odbavené zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo do 8 kg, rozměry maximálně: 37x25x61 cm, Iberia: odbavené zavazadlo až 23 kg, palubní zavazadlo o max. rozměrech 55×40×20 cm až 10 kg.

Z Benátek se z Prahy dostanete s aerolinkou AirOne, popřípadě na blízké letiště Treviso (TSF) létá Wizzair. Z Milána se do Prahy dostanete s easyJetem (při rezervaci letenky easyJetu použijte tento fígl), z letiště Miláno Bergamo (BGY) létá do Prahy Wizzair a do Brna Ryanair. Do Říma z Prahy a Brna létá Wizzair, do Madridu z Prahy Wizzair.

Ke vstupu do Venezuely nepotřebují Češi vízum, turistickou kartu která spolu s cestovním pasem opravňuje k maximálně 90-ti dennímu pobytu, obdrží cestující v letadle zdarma.

Nejlevnější ubytování v Caracasu a po celé Venezuele naleznete na serveru HotelsCombined.cz, jenž vyhledává na několika renovovaných ubytovacích serverech najednou. Mimo jiné na Expedii, Hotels.com, Booking.com, Agodě a mnoho dalšíchnáhled


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN