Zaletět si na prodloužený víkend do dánského království a navštívit s dětmi nejstarší Legoland světa můžete díky extrémně levným letenkám společností Ryanair a Wizzair. Přímé lety z Berlína a Vídně do Billundu jsou v prodeji již od 105 Kč!

  • V průběhu rezervace na Pelikánovi uplatněte tento promo kód, jak na to podrobně
  • Cesty z Berlína až do února 2019 (kromě Vánoc a Silvestra)
  • Cesty z Vídně od listopadu 2018 do února 2019 (kromě Vánoc a Silvestra)
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Cesta na odletová letiště

Do Berlína se nejsnadněji dopravíte autobusy společnosti RegioJet či Flixbus nebo ranní linkou společnosti easyJet. Vyčerpávající informace ohledně dopravy na vídeňské letiště pak naleznete pod tímto odkazem.

Billund z Berlína, náhled rezervace

BLL Nově je v ceně jen batoh o max rozměrech 40x25x20 cm, pokud si chcete vzít druhé (větší) zavazadlo, je potřeba si přikoupit Priority Boarding za cca 180 Kč (jeden směr), nebo si přikoupit odbavené zavazadlo za cca 240 Kč (též v jednom směru).

Billund z Vídně, náhled rezervace

BLL2 Budete-li cestovat s kabinovým zavazadlem uvedené ceny jsou konečné. Na nejnižší cenu dosáhnete v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.