Vážené cestovatelky, milí cestovatelé, zpáteční letenky z Prahy na oblíbený indonéský ostrov Bali (s pobytem přes Vánoce 13-28.12.2016) jsou v prodeji za 9 647 Kč. V případě zájmu neváhejte ani minutu, dostane se jen na ty nejrychlejší. AKTUALIZACE: V tuto chvíli se zdá, že je vyprodáno, nicméně je možné, že tarif v průběhu dne opět objeví Tarif je znovu dostupný.

  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Bezvízový stopover v Šanghaji

Při mezipřistání budete mít čas na bezvízovou prohlídku Šanghaje (Šanghaj bez víz – více informací). Vše si usnadníte (a urychlíte) tím, že si potřebné věci (k prohlídce Šanghaje) nabalíte do příručního zavazadla. O odbavené zavazadlo (to co je přepravováno v nákladovém prostoru letadla) se starat nemusíte, vyzvednete si jej až v Praze.

Bali – životní náklady a počasí v listopadu

Obvykle prší hodinku odpoledne a nebo v noci, ale může se stát, že proprší celý den, přičemž na pobřeží prší mnohem méně než ve vnitrozemí ostrova. Pokud chcete ostrov poznávat, raději si přivstaňte (okolo 7. hodiny ráno), kdy je zpravidla krásně a cestujte až do cca 14. hodiny, poté se obvykle zatáhne a zaprší. Ceny ubytování startují na zhruba na 200 Kč/den, za jídlo utratíte přibližně 130 Kč/den, za skútr cca 150 Kč/den.

BEZ VÍZ – Pobyt v Indonésii do 30 dní.

bali