Lety aerolinií Alitalia, nyní umožňují nejen levnou návštěvu Ria, ale také absolvovat multi-city let Ženeva – Buenos Aires + Rio De Janeiro – Amsterdam za 8 332 Kč. Tyto lety jsou dostupné od října do prosince a umožní vám bez nutnosti návratu procestovat kus Argentiny, Uruguaye a navštívit mnohá brazilská města. Příklad rezervace letenky.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
jizni amerika
Sleva: Ceny 8 332 Kč dosáhnete jen s využitím slevového kódu. Zavazadla: Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel, více informací. Bez víza: K turistickému pobytu do 90 dnů v Brazílii, Argentině a Uruguay, nepotřebují Češi vízum.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Amsterdamem a Prahou operuje přímý let opět aerolinka easyJetet. Letenky easyJetu zakupte najednou pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je tak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.