Na omezené množství termínů od května do října, jsou nyní na Pelikán.cz dostupné letenky z Prahy do Ålesundu za 4 076 Kč – příklad rezervace.

Jsem si vědom že cena 4 076 Kč takřka 2x převyšuje nejlevnější lety z Prahy do Maroka, ovšem máte li chuť se do malebného Alesundu podívat, moc možností bohužel nemáte. Například u nejlevnějších letů aerolinií Norwegian, se na trase Praha ↔ Alesund nedostanete pod €200, tedy 5 000 Kč – náhled.

Budete li se o letních prázdninách toulat po Pobaltí, možná by vás mohl zaujmout let Riga → Alesund → Praha za 3 394 Kčpříklad rezervace.

Preferujete li nejnižší cenu, autobusem společnosti PolskiBus.com se z Prahy přes Varšavu dopravte do Gdaňsku a z Gdaňska do Alesundu pak leťte s nízkonákladovými aeroliniemi Wizz Air (od 1 407 Kč) – náhled letenky.

Ceny 4 076 Kč, respektive 3 394 Kč, dosáhnete uplatněním tohoto slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících, popřípadě jak v těchto letech změníte data odletu/příletu se dozvíte pod tímto náhledem.

Ubytování: Booking.com – / HotelsCombined.com / Hotels.com – promo kód HEJAN10 (sleva 10%) / HRS.com / Otel.com / Expedia.de.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Alesund

Váhové limity pro přepravu zavazadel a další informace – airBaltic


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN